İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Sağlığınız, işiniz, veya duygusal refahınızla ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Başkalarını ikna eden yapınız takdire şayan, ancak bugün gerçekler üzerinden hareket etmeli ve yardım ya da asistanlık arayışındaysanız net olmalısınız. Aşk hayatınız veya sosyal yaşamınız ön planda. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Vicdanınızı arada bir yoklayan sızıyı yok etmek için aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmanız gerekiyor. Sizden daha genç olan birinin sizden daha sorunlu olabileceğini anlayamıyorsunuz. Komşuluk ilişkinizde hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğini görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Sizi rahatsız eden kişisel mevzularınızı düşünürken dış dünyadan uzaklaştınız. Bu durum size huzursuzluk ve agresiflik de veriyor. İşinizi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Eğer önceden yapılmış bir planınız yoksa evde dinlenme bahanesiyle üretmeyen verimsiz bir gün geçirme riskiniz var. Evdeki uğraşlarınızın ve ailenizle birlikte geçirdiğiniz zamanın bir amaca hizmet ettiğinden emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Gelecekle ilgili umut dolu ve enerjik bir gününüzdesiniz. Sosyal konularda da oldukça aktif olabileceksiniz. Ancak gün içinde planlarınız istediğiniz hızda gitmeyebilir. Ertelenmeler ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın. İşle ilgili bazı destekler alabilirsiniz. Dahası gecikmeli de olsa işten gelen kazançlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Sizden başka kimsenin kolay yapamayacağı bir işle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizden daha kıdemli kimselerden yardım görebilirsiniz. Bugün yorucu bir iş günü sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Savurganlığınızın sıkıntısını yine siz yaşıyorsunuz. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Sağlığınızla ilgili problemlerinizi dikkate almanız gereken bir gündesiniz. Bugün doktora görünmenizde ya da kullanmayı bıraktığınız ilaçlarınızı tekrar kullanmaya başlamanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed