İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Uzlaşma veya anlaşma sağlanması gereken çok sayıda ilişki veya iş birliği söz konusu olabilir. Bu ilişkileri yönetebilmek için çeşitli alternatife sahipsiniz, ancak sorun konuyu sizin açacak veya başlatacak olmanızdan kaynaklanıyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Her zamanki azimli ve kararlı tavırlarınızla yavaş ama emin adımlarla hedeflediğiniz şeylere yaklaşıyorsunuz. Ancak azminiz başkaları tarafından farklı şekillerde yorumlanıyor. Bugün işlerinizden arta kalan zamanınızda kendiniz için planladıklarınızı uygulayacaksınız. Bu arada dikkatsizliğinizden doğan küçük bir kaza da atlatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Yeteneklerinizi sergilemekadına çok fazla heyecan veçaba sarf ettiniz ve artıksonuca ulaşmak üzeresiniz.Mali desteğini sizdenEsirgemeyen dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Bugün sosyal ortamlarda kendinizi göstermek, ön plana çıkarmak ve doğal olan yeteneklerinizi sergilemek için uygun bir gün. Bunun için geri planda durup seyirci kalmaktansa bir adım öne çıkmanız, gönüllü olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Kişisel alanda sizi ilgilendiren pek çok konuyla meşgul oldunuz. Maddi açıdan yeni arayışlara yönelebilir, kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise gündeminiz değişiyor. Maddi açıdan sizi sorumlu kılan konular öne çıkabilir. Kişisel kazanımlarınızı korumak için önlemci olmalısınız. Yeni kazançlar için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Bugün işyerinizde içinizde bir isteksizlik olacak. Bu durumu iş arkadaşlarınıza yansıtmamalısınız ve özellikle işlerinizi elden bırakmamaya gayret göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Bugün ailenizden veya yakınlarınızdan birisine para yardımı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat son günlerde sizin de maddi durumunuz pek iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed