İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz harika bir gün. Yakın dostlukların ve sosyal çevrenin aranılan ismi olacaksınız. Bekar bir İkizlerseniz eğer heyecanlı tanışmalara açık bir gün olacağını söylemeliyim. Bugünü iyi değerlendirmeli, uzun süredir sıkıntılı hallerinizin bir hediyesi kabul etmelisiniz. Sizler zaten özünde kötülük barındırmayan neşeli insanlarsınız, sadece bazı konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor o kadar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın. Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Kartınız Güneş... Bugün kabuğunuza çekilmiş gibi kendi işlerinizle uğraşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizin yolunuzu gözlüyor haberiniz olsun. Onu bugün ihmal etmeye gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Başarının sizin için ne anlama geldiği konusunu düşünmek için iyi bir gün. Ancak sizi bundan alıkoyacak o kadar çok şey çıkacak ki karşınıza. Belki de gerçek sorun, kendinizi dinlemeye hiç vakit ayırmamanızdır. Yaptıkça o işler nihayete ermeyecek. Bugün biraz mola vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Başkalarından beklediğiniz maddi destekler sorun olabilir. Son dönemde büyük değişim ve yenilenme yaşanan ortak paralar ve mirasla ilgili konular sizi oldukça yıpratacak. Bu şartlar altında olayları kontrol etmekte zorluklar yaşamanız çok olası. Finansal anlaşmaların tarafınızdan kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi pek kolay değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa zamanda bir çok işi bitirebileceksiniz ve ilginç fikirler üretme şansınız olacaktır. Özellikle beklenti düzeyiniz yükselebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size çekici gelecek bazı yeni yaklaşımlarla karşılaşabilrisiniz ancak bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Bazı aldatıcı bilgiler alabilirsiniz yada sizi yanıltmaya yönelik girişimler olabilir. Hayal gücünüzü olumlu kullanmanız sizi ilginç deneyimlere götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi konularda iki farklı eğilim içine gireceksiniz ve bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Ancak bugün hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz ve bu harcamalar uzun sürede sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugünlerde bir yakınınıza kefil olmanız istenecek. Yakınınız kötü niyetli görünmüyor. Ama yine de işin sonunda sıkıntılar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed