İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Maddi ve finansal konularla ilgili beklentilerinizi oluşturmanız adına önemli bir zaman dilimi. Kariyer hedeflerinizi geliştirmek ve maddi anlamda daha fazla güvenceye sahip olabilmek için önünüze çıkan bütün fırsatları çok iyi görmeli ve hızlıca değerlendirme yoluna gitmelisiniz. Kariyerinizle bağlantılı maddi projelerinizi geleceğe taşımak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yakın çevrenizdeki bayanlardan destekler alabilecek onların görüşleri doğrultusunda hareket edebileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hak ediyor. Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmıyor, tersi davranış gösterenleri de ilişkilerinizin dışında tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda sizinle ilgili bazı olumlu girişimlerin haberini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bazı sosyal çalışmalar içinEkip çalışmaları içindebulunarak içsel huzuryaşayacaksınız. Planlıoluşunuz birçok duyarlıinsanı bir araya getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
İş hayatınızda yeni sistemleri bünyenize adapte ederken yaşayacağınız sorunlara bir de eski kuşağın muhalif olması sizi hem zamandan hem projenin verimliliği açısından zora sokabilir. Bazı eski dostlarınıza kapadığınız kapılı açmalısınız. Sosyal aktivitelere daha çok katılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Artık yeni girişimler ve paraya yönelik hızlı kararlar alma dönemi. Önceden başlattığınız işle ilgili konuları hızlı biçimde ele almaya başlıyorsunuz. Daha çok yeteneklerinizi parlatacağınız şanslar üzerinde durmalı, güvenle hareket etmelisiniz. Eldeki nakit kaynakların bu dönem işletilmesi yönünde önemli olanaklar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Mesleki yeterliliğinizle ilgili gözden kaçırdığınız şeyler var. Elinizdeki işin boyutu sizi çok zorluyor. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak, rahat olmalısınız. Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bazı ikili ilişkilerinizde boşuna üzülüyorsunuz, yeni yöntemler geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed