İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Hedeflerinizi gerçekleştirmeye düşündüğünüzden daha yakınsınız. Dolayısıyla olan biten her şeyi gözlem altında tutmanız şart. Planlı programlı hareket etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi, bilgilerinizi veya sırlarınızı paylaşmanız durumunda işinize karışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli pazarlık yapmalı ve az harcamalısınız. Sizi engelleyen ya da yavaşlatan kişiler olabilir. Hızlı düşünmeli, değişime uyum sağlamalısınız. Bu şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizi kızdırabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını bugünlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
AŞK: Aşk yaşamınızda huzuru vesukuneti bir arada yaşayarakbugün kalben sevineceksiniz.İlişkiniz her geçen gün biraz dahaanlam kazanıyor. Sevdiğiniz kişiile kutlamalara katılarakçevrenizi yenileyebilirsiniz.PARA: Uzun süredir işlerinizin aksiliğindenkaynaklanan isteksizliğiniz yine gündeme gelebilir.SAĞLIK: Eliniz kolunuz kalkmaz vaziyetegelebilir. Aksine pozitif yaklaşımlarda bulunarakçok daha sağlıklı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bugün sizin gününüz. Geçtiğimiz günlerde biraz yorucu işlerle uğraşmış ve kendinizi ihmal etmişseniz bunun acısını çıkarıp şımarabilirsiniz. İçinizden gelen eğlenceli aktiviteleri hayata geçirme şansı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
İkili ilişkiler ve yakın bağlar açısından gergin koşullar var. Kendi duygularınızı ortaya koymakta yaşadığınız sorunlar yıpratıcı olabilir. Başkalarının duygularını anlamakta da yetersiz kalabilirsiniz. Yine bugün başkalarının imkanlarından yararlanma çabanız göze çarpıyor. Finansal anlaşmalar eklenince kısıtlı imkanları göreceksiniz. Sizin dışınızda gelişen ortak harcamalara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
İkili bir ilişkide zarar görebilirsiniz. Adımlarınızı sağlam atmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed