İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bugün özellikle önemli açıklamalar yapmak ve bazı bilgi paylaşımları yapmak için uygun bir zaman dilimi değildir. Eğer yapmanız gerekiyorsa çok titizlikle incelemeli, imza atacaksınız bu alanları daha dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Aksi takdirde sonradan pişman olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Ev ve aile konularında ise duygusal yönden oldukça yoğun ve bir o kadar da hareketli gün yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2018)
Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Gününüzü çok yoğun bir şekilde geçireceksiniz ve bundan son derece keyif alacaksınız. Yalnız kalmak istemiyorsunuz ve oldukça da çevre sahibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Soğuk duruşunuz nedeniyle size yaklaşıp açılmaya çalışanlar için açık kapı bırakmanızın tam zamanı. Eğer onlara ayak uydursanız neşeli günler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Kariyer ve başarı konularına odaklı olacaksınız. Ancak gün içinde anneye dair gelişmelerle de ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ailevi konularda fedakarlık teması öne çıkıyor. Duygusal açıdan sorumluluklarınız artabilir. İşe dair konularda yaratıcı yönlerinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ãœstlerinizle iletişiminizde akılcı davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2018)
İş konusundaki hırs ve azminiz takdire değer. Aynı işi almak için bir kişiyle karşı karşıya gelebilir tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Çeşitli sorunlar sizi bekliyor ama disiplinli oluşunuz ve iş ahlakınız sorunların sizi yaralamasına izin vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2018)
Parasal açıdan rahat bir gündesiniz. Bugün bazı harcamalar yapmanız olası . Bu harcamalar genelde eviniz ya da kendiniz için olacak. Bugün para konularında bazı kimselerle görüşme yapmanız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bazı arkadaşlarınızla verdiğiniz sözleri unutuyorsunuz. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed