İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün yakın çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinizi önemsememeleri ve hiçe saymaları sizi bazı konularda öfkelendirebilir ve ani tepkilere sebep olabilir. Sizlerin belki de bu noktada yapmak isteyeceğiniz şey geri adım atmak olacaktır. Bazen çok fazla toplum önünde olmak işe yaramayabilir. Sizlere tavsiyem bu gibi durumlarda kendinizi biraz arka planda bırakmanız ve olacakları geriden izlemeniz olacaktır. Belki de bu noktada sizlerin fikirleri karşınızdaki kişilere daha cazip gelebilir ve kendilerinin yanlış yaptığını hissedebilirler. İş yaşamınızda geçmişte var olan sorunların tekrar gün yüzüne çıkması mümkün olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bu sabah sevdiklerinizle buluşup güzel saatler yaşadıktan sonra, günlük işinize döneceksiniz. Her ne kadar bir kedi gibi rahat ve güvenli bir hayat isteseniz de, yaratma gücünüz, enerjiniz; her an kafanızda yeni projeler ortaya çıkarıyor. En iyisi olabilmek için koşuşturup duruyorsunuz. Akşama nihayet bir eğlenceye ya da bir bara gidip neşeli saatler geçireceksiniz. Arkanızda sizi sevenlerin manevi gücü olduğunu bilmeniz de size hareket kolaylığı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Gününüzü oldukça aydınlatacak bir haber daha sabah saatlerinde sizi bulacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Bu kişi en az sizin kadar özgürlüğüne düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin özveride bulunması gerekecek. Beklediğiniz para geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yabancılarla bağlantılı konular sizi sorumluluk almaya iterken, iş hayatına yönelik planlarınız hızlanıyor. Başkalarından çok şey öğrenmek, entelektüel alanda yeniliklere yakın durmak mümkün. Ãœniversite ya da medya bağlantılı konular bu dönem sizi yeterince hareketli kılabilir. Gün ortasından sonra iş hayatına dair planlarınız üzerinde duracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var. Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Uykusuzluk performansınızı etkiliyor. Uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed