İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Romantik karşılaşmalar ve heyecanlı sürprizler sizi bekliyor. Eski bir dostunuz sayesinde aşk hayatınız tekrar şifalanabilir. Ya da hayatınızın eski döneminde kalmış bir kişi ile yeniden bir görüşme kontağı oluşturabilirsiniz. Sizler hayatında aşk olmadan yaşayamayan Aşk’a ve sevgiye, sevilmeye çok önem veren kişilersiniz. Bir gün hak ettiğiniz sevgiyle mutlaka karşılaşacaksınız. Çünkü yolu sevgiden geçen herkes bir gün bir yerlerde karşılaşır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber, bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin isteksizliği sorun olabilir. Bugün bazı anılar size fasılalı hüzünler yaşatacak. Geçmişle, orada size ait bir şeyleri unutmuşsunuz gibi bir ilişki içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Cömert olmanız sebebi ile tek başınıza bir şey yapmak istemiyor günü renksiz geçiriyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2021)
İşinizi yönetmek ya da bazı yeni girişimlerde bulunabilmek için bugün bazı tavizler vermek durumunda kalabilirsiniz. Güzel fikirler üretmek kadar o fikirleri akıcı şekilde sunmak da çok önemli, başarılı sonuçlar için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Kişisel düzeninizle ilgili uğraşlar öne çıkıyor. İş ortamında planlı ilerlemeye çalışmanız gerek. Detaylar ve tamamlanması gerekli işler titizlikle ele alınabilmeli. Daha fazla çaba gerektiren konular ise zayıflıklara sebep olacaktır. Bu nedenle organize olmanız ve etkinliğinizi ortaya koymanız gerek. Altınızda çalışan kişilerle ilişkiler özen gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Bugün iletişim, özellikle yakın ilişkilerinizde önemli yer tutuyor. Alabileceğiniz önerileri dikkatle incelemeli ve sizi rahatsız edebilecek şeylerden kurtulmalısınız. Bugün beklenmedik gelişmeler sizi kararsız bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Para konusunda bugün değişik bir yol izleyeceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlama yoluna gidecek ve para biriktirme konusunda önemli adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2021)
Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor. Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed