İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün finansal anlamda aile bireylerine karşı bazı fedakârlıklar yapmanız beklenebilir. Özellikle kardeşleriniz ve kuzenlerinizin maddi konudaki sıkıntılarına ortak olabilir ve onların bu sıkıntılarını çözme yoluna gidebilirsiniz. Aslında bu noktada sizi üzen şey onların bu sıkıntılarını bilmiyor olmanız olacaktır. Aile olmanın sadece kan bağı taşımakla değil aynı zamanda gönül bağıyla kuvvetlenmesi gerektiğini bir kez daha gözlerinizle görecek ve buna yürekten inanacaksınız. Sizler zaten merhametli ve son derece iyi kalpli kişilersiniz. Ancak bazı noktalarda yüzeysel davranmanız onların sizden uzaklaşmalarına sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bazı sosyal çalışmalar içinEkip çalışmaları içindebulunarak içsel huzuryaşayacaksınız. Planlıoluşunuz birçok duyarlıinsanı bir araya getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Daha fazla takdir edilmek ve hırs-larınızı ortaya koymak için kendinizle bile yarış halindesiniz. Özellikle bu hırstan beslenmiyorsanız eğer doyumsuz bir gün olabilir sizin için. En azından akşam saatlerinde kendinizi akışa bırakıp diğer gerginlikleri azaltmanız iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Hayatınıza giren değişiklikler dikkat çekiyor. Yakın çevrede olup biten konular ve zihinsel çalışmalarda ilerlemeler söz konusu. Destek göreceğiniz kardeşlerle ilişkiler ise son derece pozitif gelişmekte. Düşüncelerinizle başkalarını etkileme şansını kullanabilirsiniz. Ancak eğitim hayatında başarıya odaklanmalısınız. Bu konuda yaşadığınız kararsızlıkları aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Yakında bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu. Yeni tasarılara ilgi duyacaksınız. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sürekli bir para krizi içindesiniz. Bugün elinize geçen paranın yarınla ilişkisini anlayamıyor, bu ilişkiyi kuramıyorsunuz. Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi kurtarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Doğru karar, bazı şartlanmışlıklardan kurtulabilmenize bağlı görünüyor. Bu aralar önemli bir görüşme yapmanız gerekiyor. Bu görüşmenin sonucu size olumsuz puanlar yazabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed