İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Evinizi ve diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren konular düşündüğünüzden daha fazla zaman ve enerji almaya başlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz. Şans sizden yana olduğu için de sizin istediğiniz biçimde çözülebilir. Kalabalık bir topluluğa girip düşüncelerinizi açıklama fırsatı bulabilirsiniz. Müjdeli bir haberiniz var. Uzaklardan bir yerden sizi çok sevindiren bir doğum haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
İş yerinizde eski sorunlartekrar tekrar gündemegeliyor bu durum canınızısıktı. Ters giden ilişkilerinizidüzeltmek için çözüm yoluaramanız taktir topluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Yeni tanışacağınız insanlara karşı dostça yaklaşmaya çalışın. Mesafeli tavırlar iç yüzünüzü görüp size yakınlık göstermelerine ve size fayda sağlamaları-na engel olabilir. Günün bir kısmını size özel şekilde planlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Artık yeni girişimler ve paraya yönelik hızlı kararlar alma dönemi. Önceden başlattığınız işle ilgili konuları hızlı biçimde ele almaya başlıyorsunuz. Daha çok yeteneklerinizi parlatacağınız şanslar üzerinde durmalı, güvenle hareket etmelisiniz. Eldeki nakit kaynakların bu dönem işletilmesi yönünde önemli olanaklar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugünlerde birtakım işler size pek gerekli değilmiş gibi gelebilir. Bu isteksizliğinizi ortadan kaldırabilmeniz niyetiyle iş gezileriniz olabilir. Yeni tanışmalarda ilginç fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir. Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed