İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki ilişki biraz çıkmaza girmiş olsa da durumu kurtarmak elinizde. Eğer beraberliğinizin devam etmesini istiyorsanız onunla konuşmalısınız. Belki de hatalı davranan taraf gerçekten siz olabilirsiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz ve haber alamadığınız kişilerden alacağınız pek hoş olmayan, cansıkıcı haberler nedeniyle üzülebilirsiniz. Ancak bu haberlerin asılsız ve doğru olmadığını söylemeliyiz. Her duyduğunuza inanma eğiliminde olmanız yüzünden çoğu şeyde yanılabilirsiniz. Önemli kimselerin veya yakın dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Uzun zamandır yaşadığınız bir gerilimi bugün çözebilirsiniz. Şans sizden yana olduğu için de sizin istediğiniz biçimde çözülebilir. Kalabalık bir topluluğa girip düşüncelerinizi açıklama fırsatı bulabilirsiniz. Müjdeli bir haberiniz var. Uzaklardan bir yerden sizi çok sevindiren bir doğum haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Çevrenizdeki insanlara samimi davranmıyorsunuz. Son günlerde yalan söylemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Sevgiliniz üzerine fazlaca düştüğünüzü düşünmeye başladı. İşinizle ilgili planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız var. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler kuşkularınızı yok edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Ailevi konular ve yakınlarla alakalı uğraşlar sizi meşgul ediyor. Daha fazla sorumluluk ve tamamlanması gerekli işler üzerinizde baskı kurabilir. Aynı zamanda güvenlikle ilgili sorunlarınızı dikkatli biçimde ele almanız gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise uzun vadeli düşünmeniz lazım. Özel hayatın getirdiği konular gerginlik yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Harcamalarınızı büyük ölçüde kısıtladınız ve bu konuda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu durumdan şikayetçi fakat siz onlara kulak asmamayı tercih ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Dışsal şartların sizi fazlasıyla zorladığı anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed