İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Parayla ilgili bazı yeni imkanların varlığından da haberdar olabilir ve bu doğrultuda bazı planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Karşı cins ilişkileri açısından başarılı bir döneme giriyorsunuz fakat bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız sanıldığından çok ölçülü bir romantizm seviyesinde. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bu yakınlarda sevindirici bazı duyumlar alabilirsiniz. Aldığınızda heyecanınızı çok belli edeceksiniz. Güne iyi başladınız, ama akşam saatlerinde dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü geçmişte kalmış bir yürek sızısı bu akşam kapınızı çalabilir. İnatçı biri olmadığınızla ilgili, çevrenizde neredeyse seminerler vermek durumunda kalmanız, sizi biraz düşündürmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Ticari başarılarınıza siz bile şaşırıyorsunuz ve karşınızdakine seçenek bırakmıyorsunuz. Sizinle pazarlık imkansız. Ancak doyumsuz davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Çevre bağlantılarınızı kullanarak bir eğitim planını gerçekleştirebilirsiniz. Size fayda sağlayacak bir sürü arkadaşınız olduğunu fark etmelisiniz. Planlarınızı hayata geçirmek günlük işleri zora sokabilir ama çözümü önceden düşünürseniz aksaklığa neden olmazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Ay burcunuzda ve sizi her açıdan harekete geçiren şartlar getiriyor. Son derece iyimser ve coşkulu olmanız öncelikle ilişkilerinize yansımakta. Kişisel kararlarınızı netleştirdiğiniz bu dönem olaylara daha hakim olacaksınız. Kendinizi yabancılarla ilgili konulara odakladığınız bu günlerde yeni yolculuk planları yapabilirisiniz. İş ortamında sizi verimli kılan çalışmalar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bu günlerde çok fazla para harcıyorsunuz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmazsanız maddi durumunuzu çok kötü bir boyuta taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bir tartışma içine girmeniz halinde bütün problemlerin sorumlusu ilan edilebilirsiniz İşyerinizdeki probleme aklı başında biri gibi sağduyulu yaklaşmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed