İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Finansal gelirleriniz ve ödemelerinizle ilgili kısıtlayıcı veya engelleyici bazı sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bununla baş edebilmek için geçmişte biriktirdiğiniz maddi gelirleriniz imdadınıza yetişebilir. Ayrıca zamanında ödenmemiş bazı borçlarınız sorun yaratabilir, alacaklarınızı bugün tahsil edemeyebilirsiniz. Finansal anlamda kimseye üzerinden kalkamayacağınız hiçbir söz vermeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Sorunlu ve sıkıntılı bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygularınız çok inişli çıkışı olacak. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler olmasının yanında olumsuz gelişmeler de oluyor. Bu olumsuzluklar yaşadığınız olumlu şeyleri gölgeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Evinizle ilgili değişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasal durumunuzu hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzu ağırlayacağım derken bütçeniz açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Zor beğenen bir kişiliğiniz var. Sevdiğiniz insanın sizi kazanması için yaptığı jestler hep bu sebeple boşa gidiyor. İş yerinize yeni teknolojileri monte etmeniz sizi ileride kârlı ve prestijli bir ortama götürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Geleceğe ait yepyeni fikirlerle dolusunuz. Bu alanda yeni hedefler belirlemeniz ve başkalarının görüşlerinden yararlanmanız söz konusu. İş hayatına ait konularda ise hareketlilik devam etmekte. Her alanda alacağınız sorumlulukları iyi organize etmelisiniz. Sosyal çevrede yaşanmakta olan değişiklikler size yenilenmeler getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Yakın ilişkilerinizde ve atacağınız adımlarda önemli gelişmeler söz konusu. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed