İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Özel ilişkilerde karşılıklı olduğunu düşünmediğiniz bazı yaşamsal konularda kendinizi tutamayabilir ve partnerinize karşı ani çıkışlar sergileyebilirsiniz. Sanki ilişkiniz tek tarafın zoruyla gidiyor gibi düşünmeniz kafanızda bazı soru işaretlerinin belirmesine neden olabilir. Eşiniz veya partnerinizle açık iletişime geçmek bu durumu bir nebze olsun kurtarmaya yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Bugün sizin için yorucu bir gün olabilir, bu yüzden stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Karşınıza bazı küçük fırsatlar çıkacaktır ancak siz bunlarla ilgilenmek yerine dinlenmeyi ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamayı tercih edeceksiniz. Çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve ayrıntılara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Ruh halinizde gelgitler yaşıyorsunuz. Kendinizi dengede tutmalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili bazı sorunlarınız olsa da gün ortasında rahatlayacaksınız. Kendinize özgü tavırlarınızla tüm arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Aradığınız kriterlere her gün yeni ekleme yapmanız, evlilikle ilgili planlarınızı ileri bir tarihe atmanıza neden olacaktır. Karşınızdakinin özelliklerini keşfettiğinizde doğru kişiyi bulduğunuzun farkına varacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Sizi işyerinizde bazı değişiklikler bekliyor. Çalışkanlığınız gözden kaçmıyor. Yalnız sizi çekemeyen insanlara dikkat edin. İş hakkındaki projelerinizi herkese açmayın ve herkes hakkında konuşmayın. İstemediğiniz insanlar söylediklerinizi duyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Hayat arkadaşınız gibi görünen sevgilinizi, çok sevmenize ve onunla olmadan çok hoşlanmanıza rağmen, yaşamınızdaki diğer önemli kişileri unutmayın. İş yerinde dolaşan dedikodulara zaman, zaman kulaklarınızı tıkasanız da, sandığınızdan çok etki altında kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Parasal açıdan kaygılardan uzak duracağınız bir gündesiniz. Para biriktirmek isteyecek ve bazı projeleri gerçekleştirmek üzere bu konuda bir takım girişimlerde bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2021)
Yeni tanışmalarınız içinde, sonradan sorun yaşayabileceğiniz beraberlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed