İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Bazı kimselerin durup dururken size sırt çevirdiklerini ve açıkça karşı duruma girdiklerini görerek şaşırabilirsiniz. Bu insanların bildikleri size ait sırlar ya da birlikte yaptığınız işler konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Size ağır darbeler indirebilirler. Herşeye rağmen bütünüyle kötü bir dönemde de değilsinz. Bugün beklenmedik şansları beklemelisiniz. Planladığınız ve çok istediğiniz bazı şeyler siz hiçbirşey yapmadan kendiliklerinden gerçekleşebilirler veya harekete geçmeniz için her türlü teşviği görebilirsiniz. Ayrıca para konularında da şansınız açıktır. Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinçleriniz olabilir. Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Bazı olayları fazla kafanıza takıyorsunuz. Sizin düşündüğünüz kadar yoğun ve takılacak konular değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
İşinizi yönetmek ya da bazı yeni girişimlerde bulunabilmek için bugün bazı tavizler vermek durumunda kalabilirsiniz. Güzel fikirler üretmek kadar o fikirleri akıcı şekilde sunmak da çok önemli, başarılı sonuçlar için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Her açıdan önemli yenilenmeler ve değişimler beklemektesiniz. Ortaklıklarda sizi hareket geçiren gelişmelerin öncesinde, yeni anlaşma önerileri üzerinde durabilirsiniz. Yakın arkadaşlıklar ve ortaklaşa para konuları kazançlarınız hakkında size fırsatlar getirebilir. Sosyal çevrede yaşanan yenilenmeler yanında, ilişkilerde özenli olmak gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Para ateş gibi elinizi yakıyor sanki. Harcamalarınız almış başını gitmiş. Bir aile büyüğünden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Artık sorumluluk sahibi olmanın zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2019)
pürüzlü hale gelmiş ilişkilerinizde, dönüp arkanıza bakmalı ve kendinizi karşınızdakinin yerine koyabilmelisiniz. Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed