İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun, şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi arttıracak ilişkilere ihtiyacınız var. Bugün, harekete geçmek için çok uygun. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Çok çalışıp kendinizi heba ederek kurduğunuz kariyer hayalleri, hayal olmaktan çıkacak. Azminizin karşılığı olarak ilk planda bir miktar para geliyor. Bu parayla yapmanız gereken en son şey risk almak ya da şans oyunları oynamak. Ortam uygun olsa da acele karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Eldeki işleri tamamlama çabası içindesiniz. Bir yandan da kafa karışıklığı yaratan geçmişle ilgili sıkıntılardan uzaklaşmanız gerek. Kendinizi korumanız halinde pek çok engeli aşabilirsiniz. Maddi konularda yaşanan korkular ya da belirsizlikler ise dikkate alınmalı. Bu konuda beklentilerinizi küçük tutmalısınız. Kendinizi risk içeren durumlardan korumanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kazancınız fazla sıkıntı çekmeden yaşamaya elverişli. Ama belli ki siz daha fazlasını istiyorsunuz. Çevrenizde size ek kazanç sağlayabilecek her fırsatı düşünüyor, değerlendirmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sağlığınıza hiç özen göstermez oldunuz, mevsim dönümlerinde problemler olabilir. Hafta sonlarını dinlenmeye ayırın, aktivitelere değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed