İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bugün duygusal konularda çok fazla hassas ve alıngan bir tavır içerisinde olabilir ve kendi kendinize kalarak biraz yaşamınızı ve yaşama karşı duruşunuzu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda size engel koyan, ideallerinizi gerçekleştirmemeye neden olan korkularınızla yüzleşebilir ve yine bu noktada önünüze set olan kişilerle hakkınızı arama yoluna gidebilirsiniz. Artık bazı konularda geçmişteki kadar sabırlı olamadığınız bu noktada karşı tarafa karşı çok sabırlı olmayarak sert bir şekilde yaklaşabilir ve adeta geçmiş yılların acısını çıkarırcasına tepkiler verebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2018)
İş, para ve gönül konularında aşırı kapalı tavırlar sergileyen iki kişiyle dile getirilmemiş bir gerginlik içindesiniz. Onların hayata karşı abartılı çekingenlikleri olduğunu düşünürken, bazı küçük kıskançlıklarınızı gizleyemiyorsunuz. Sizden bir konuda akıl isteyen bir ahbabınıza pratik çözümler önermeniz, onun size daha değişik bağlarla bağlanmasına neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kartınız Doğum... Anaçlığınızı bugün yine gösteriyorsunuz. Keyfinizi kaçıran kişilerle bile yeniden dostluk kurmayı başardınız. Kimselerle küs kalmak size yaramıyor biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Maddi anlamda bazı taleplerde bulunabileceğiniz bir gün. Bu konuda söz sahibi kişilerin vereceği yanıtı önceden kestirmek pek mümkün değil ama yine de durumu netleştirme çabanız anlamlı. Olayı başarı meselesine dayandırmaya kalkarsanız bu size hiçbir fayda sağlamaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kariyerinizle ilgili şaşırtıcı adımlar atabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanıp kimsenin beklemediği kararlar alabilir, ilginç projeler hazırlayabilirsiniz. Bu tarz bir adım size umulmadık bir şöhret kazandırabilir. Ailevi konularda duygusal açıdan sizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Anne ve anneliğe dair durumlarda özverili olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2018)
Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2018)
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2018)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, aşırı tepkiler vermemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed