İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Özel ilişkilerinde ciddi bir beraberlik adım atmak isteyen ikizler için bugün geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir. Bu konuda bir hazırlık aşamasından geçtiğinizi düşünebilirsiniz. Ortaklaşa alacağınız kararlarda fikir birliğine varmanın mutluluğunu yaşayabilir birlikte hayata adım atmanın gerektirdiği konularda ben değil biz olmanın sorumluluğunu taşıyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle, kolay kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız. Sonradan kolay, kolay geri alamayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor. Daha sağduyulu davranışlar, iletişim kolaylığı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Aşk yaşamınızda bir hayli mutlu bir gündesiniz. Taşları yavaş yavaş yerine oturtmaya başladınız. Olumsuzlukları bir kenara bırakmış, gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Ancak partnerinizin ailesi sizinle aynı fikirde olmayabilir. Onları ikna etmek artık sizin elinizde...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Günü planlarken her zamankinden farklı kişilerin size eşlik etmesine özen gösterebilirsiniz. İş ve mesleki alanlarda bugünlerde tam olarak beklediğiniz şekilde yanıtlar ve takdir gelmeyebilir. Beklentinizi gözden geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Koşullar artık sizin lehinize çalışmakta. Hayata bakış açınızı yenilemek ve değişik konulara özenle yaklaşmak konusunda kararlısınız. Yeni haberler ve eğitim hayatınız içine alan gelişmeler sizi harekete geçirecek. Başkalarından ilham alabileceğiniz konular sizi oldukça hevesli kılacaktır. Hukuki konuların getirdiği çözülmelere karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek, kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İş yaşantınızdaki önemli birinden önümüzdeki günlerde, kariyerinizi etkileyecek bir darbe yiyebilirsiniz. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed