İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Kariyer hayatınızla ilgili hiç hesapta olmayan güzel teklifler ve projeler için başlangıç yapmak isteyebilir ve bununla ilgili görüşmelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Gelirleriniz için daha doğru yatırım yolları araştırmak isteyebilir, az zamanda daha çok kazanabileceğiniz yatırımlara karşı daha sıcak yaklaşabilirsiniz. Bunun için biraz beklemede kalmalı, en doğru yatırımı yapmak adına uzman kişilerden destek almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Sağduyu sahibi birisi epey zamandır, sizinle çok alakalı görünüyor. Bu kişi için özel bir önem taşıyor gibisiniz. Bu ilgiden duyduğunuz rahatsızlığı, daha ince tepkilerle belli etmeniz, daha doğru olabilir. Aile ilişkilerinizde sizinle ilgili küçük, sevgi kaynaklı endişeler görülüyor. Günün ilerleyen saatleri içinde bir telefonunuz var, biraz canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Kartınız Yolculuk... Hayatı ciddiye alma meselelerinde biraz zayıf kalıyorsunuz. Duygusal yönünüz ağır basıyor. Sevmenize rağmen aynı ilgi ve özeni görmemekten yakınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Tüm düşüncelerinizi önemseyerek hiç kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Bunun yaratacağı gerginliklerin bilincinde olun. Aşk hayatında yaşadığınız olumsuzlukları işinize yansıtmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Aile fertlerinizle özellikle sizden büyük olan erkekleriyle bazı sıkıntılı durumlar oluşabilir. Kararlarının sorgulanmasından hoşlanmayan büyüklerinize karşı isyankar bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Ufak meseleler yüzünden uzun tartışmalara girebilirsiniz. Daha kurnaz davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna inancınız, sizi anlatma güçlüğü içine sokabiliyor. Teknik bir konuda sorun yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed