İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Uyarıcı sinyallere kulak vermekte fayda var. Ters giden şeyleri görmezden gelmek ileride daha büyük sorun yaratabilir. Eğlenceli ve sempatik kişiliğiniz bazı kişilerin sizin tarafınıza geçmesine veya sizi desteklemesine neden olabilir. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda değişiklik yapabilir ve bu değişiklik için gerekli destekçi ve yardımcı kişileri bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olabilir. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Geçmiş hatalarınızla yüzleştikçe durgunlaşıyorsunuz. Bu günlerdeki durgunluğunuz da biraz bundan. Sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenizde yer alabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Çok zeki oluşunuz diğer insanları kıskandırıyor. Sağlığınızla ilgili endişeye gerek yok. Her şey yolunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Yaka silktiğiniz talihsizlikler sona eriyor. Ekonomik olarak rahatlayacaksınız. Bir dost ortamında tanışacağınız biri sizi etkileyecek. İşinizdeki yoğunluk sizi yoruyor. Dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Ay burcunuzda yolculuğunuz sürdürüyor. Son derece dinamik ve hevesli enerjilerle pek çok yeni adım atıyor, kendinize yönelik konulara daha fazla odaklanıyorsunuz. İş ve para durumunuzda yaşanan olumlu süreçten yararlanmak adına çok şey yapabilirsiniz. Değişken şartlar altında olmanızdan dolayı yeni arkadaşlıklar, size keyif getiren ilişkilere yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2019)
İstikrarlı bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceğiniz bir gündesiniz ve daha çok elinizdeki işleri bitirmeye çalışacaksınız. Yeni bir teklif yada gelişmeyle karşılaşabilirsiniz ancak bugün bunlara sıcak bakmayacaksınız. Bazı problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ancak bunlar sandığınız kadar zor olmayacaktır. İş yaşamında küçük bazı gerginlikler olabilir ancak soğukkanlı tutumlarınızla bunları aşabilirsiniz. Planladığınız bir konuda düşünceleriniz doğru ama harekete geçmeden biraz daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yine de bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Geçici bir sıkıntınız olabilir. Yakın çevrenizin destek ve dayanışması ile bunu atlatacaksınız. Asıl üzerine yoğunlaşmanız gereken, konumunuzu güçlendirecek orta vadeli bir iş stratejisi oluşturmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinize bedenen çok yorgun hissediyorsunuz. Zihninizi boşaltacak uğraşılar bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed