İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Size yapılan destek ve yardımları fazla düşünmeden kabul etmeli ve gerektiği zaman karşılığını vermekten de çekinmemelisiniz. En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir. Bu ihtimali yabana atıp, ortadan çekilirseniz yazık olur. Hem genel hem karşı cins ilişkilerinde şanslı olmanıza rağmen bunları değerlendirmekten uzak kalıyorsunuz. Eğer siz bir erkekseniz bugün alışılmadık ilişkilere eğilimli ve istekli olabilirsiniz, meydana gelen şeyler sizinle ilgili değil ve onlarla kendinizi etkilemeniz yersizdir.. Siz bir kadınsanız Karşı cins ilişkileriniz için karışık bir döneme girmektesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Kesip atmak istediğiniz bir arkadaş ilişkiniz var. Arkadaşınızın yeni yeni tanıdığınız olumsuzlukları sizi buna yöneltiyor. Bir yandan da vicdan yapıyorsunuz. Şu günlerde üçlü bir tartışma sırasında bağlarınız kendiliğinden kopacak. Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Hafta sonunu bir arada her zaman çok beğendiğiniz bir yerde geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Seyahat açısından yoğun bir dönem. Sık yolculukların sizi yormaması açısından uykunuza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Sosyal ve girişken olacaksınız bugün. Olaylara olumlu tarafından bakmak olumlu olan sonuçları getirecek size. Açık fikirli insanlar da size bu yaklaşımlarınızda destek olacaklar. Bugün çevrenizde onların olmasına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yabancılarla ilgili temalar yoğun bir şekilde sürüyor. Hayata bakışınızı etkileyen ilişkiler size çok yeni fikirler katabilir. İlham alacağınız etkinlikler, özellikle eğitim çalışmalarınızda yeni başlangıçlar öne çıkacak. Gün ortasına kadar yeni haberlerin getirdiği pozitif sonuçlar sizi motive edecektir. Sonrasında iş hayatına öncelik vermek, yeni program dahilinde ilerlemek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
İş yaşamınızda genel olarak son derece enerjik olacağınız ve sürekli aktivite içinde bulunacağınız bir gündesiniz. Kendinizi sabırsız hissedeceksiniz ve içinizden bir an önce harekete geçmek gelecektir. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. İşinizle ilgili yoğunluk artıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha önemli olacaktır. Yeni girişimlerinizde detayları göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Maddi konulara olan ilginiz artacaktır ve bu anlamda yeni çalışmalar yapabileceksiniz. Bugün maddi konularda son derece başarılı olabileceksiniz ve bu konuda bir hareketlenme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Çıkarcı biriyle, onu yeterince tanımadan muhabbeti ilerletiyorsunuz. Sizin açınızdan, sonu pek hayırlı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed