İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Bazı girişimlerde bulunmak veya yeni başlangıçlar yapmak konusunda tereddütleriniz olabilir. Siz başlangıcı yapın gerisi gelecektir. Bugünlerde, bazı gerçeklere ulaşmak, bazı konuları aydınlatmak veya gerçekleri ortaya çıkartmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Akşam saatleri hariç, sezgilerimize güvenebileceğimiz zamanlardayız. Başkalarının duygu ve düşüncelerine karşı hassasız, fedakar ve özveriliyiz, ama hızlı düşünmek yanlış kararları veya ağızdan çıkan yanlış cümleleri tetikleyebilir. Yapılması gereken işlerimiz veya altından kalkılmakta zorlanılabilecek sorumluluklarımız var. Gün genelinde, kırıcı cümleler söylemeden durabilirsek sözlü ve yazılı olarak kendimizi doğru ifade edebilir. Akşam saatleri hariç(zira bu saatlerde günlük gergin görünümler mevcut), olumlu görüşmeler ve diyaloglar içine girebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Önümüzdeki günlerde kısa yolculuklarda, moralsiz olduğunuz konularla ilgili bazı boşlukları doldurma fırsatı yakalayacaksınız. Koşullarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Eksik değerlendirmeler, önemli, hassas konularda gizlenmiş bazı problemleri gözden kaçırmanıza yol açabilir. Belli konulardaki destek arayışlarınızda bir yöntem yanlışlığı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugün risk almaya bayılıyorsunuz. Özellikle iş kurma hevesi içine girenler var. Ancak iyi bilmediğiniz yatırımlardan uzak durmaya çalışın. İhmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Yaka silktiğiniz talihsizlikler sona eriyor. Ekonomik olarak rahatlayacaksınız. Bir dost ortamında tanışacağınız biri sizi etkileyecek. İşinizdeki yoğunluk sizi yoruyor. Dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Parasal konular ve maddi durumunuz sizi düşündürmekte. Özellikle elinizdeki nakit paralar konusunda bazı endişeler öne çıkabilir. Beklediğiniz destekler ise engeller taşımakta. Bu dönem yatırım planlarınızı ertelemenizde yarar var. Kişisel olarak kazançlarınızı artırma şansınız bulunuyor. Özellikle grup çalışmalarından gelecek yeni imkanlar size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
İş yaşamınızda bugün bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi bugün iyi bir şekilde ifade edebilirseniz, yeni iş olanaklarıyla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
İş çevrenizde yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. Önümüzdeki günlerde bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir. Etrafınızdaki bazı yararlı niyetlerin sizi de içine alması çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Kafanızda uzun süre yer eden projelerinizi, birlikte değerlendirmek isteyen biriyle önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed