İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bazı kişiler öneri, tavsiye ya da yorumlarınıza ihtiyaç duymuyor veya sizi yanlış anlıyor olabilir. Başkalarının tavır veya işlerine ilgisiz kalmanız en iyisi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle oyalanabilir, kendinizi ruhsal yönden geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek için uygun fırsatlar bulmak kendinizi iyi hissettirecektir. Geçmişe dair hesaplaşmalar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
AŞK: Partnerinizin suskunluğunusürekli irdelemek ve bir şeyleröğrenme çabasına giriyorsunuz.Bir takım sıkıntılarını sizdensaklamak istemesi çok doğal.Özellikle aile içi sırlarını açmakistemiyor olabilir.PARA: Para mevzularında duygusal seçimleryapmanız çok doğru görünmüyor. İş ilişkinizle aşkyaşamınızı birbirinden ayırmayı bilmelisiniz.SAĞLIK: Bugünlerde önemsediğiniz olaylarıkafanıza takarak uyku bozukluğu yaşamaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
İlişkinizi o kadar gözünüzde büyütüyorsunuzki, bazen gerçekleri gözardı edebiliyorsunuz. İşsiz kalmakorkunuzdan dolayı eliniz kolunuzbağlanmış durumda. Bu endişelerinizi bir kenarabırakıp fırsatları değerlendirmeye çalışın.Son günlerdeki ödemeleriniz sizi iyice bunalttı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Tamamlanması gereken işlerin üzerinde titizlikle duracak, ailenize ve özel hayatınıza dönük olacaksınız. Bu gülerde taşınmayla ilgili işlerin aradan çıkarılması gerekebilir. Bu yönde üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizin getirdiği ilişkiler size yeni dostluklar kazandıracaktır. Ortaklaşa bir konunun akıcı ilerletileceği günlere ilerliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz. Bu tür davranışlarınızın, sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed