İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Bugün herşeyden önce, dostluklarınızdan çok önemli faydalar sağlayabilirsiniz. Ve yine bugün parayla ilgili konularda bazı olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve olurolmaz sözlere kanmamalısınız. Dönem dönem gelebilecek olan sert etkilere rağmen gün boyunca pek çok şey istediğiniz gibi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Problemli bir tanıdığınızın yarattığı üzüntüler, bugünlerde size de yansıyacak. Onunla ilgili bir şeyler yapma arzusu duyacaksınız. Ciddi biçimde güven duyacağınız dostluk arayışları içersindesiniz. Bir dostun en yakını olma anlamında duyduğunuz istek, kurduğunuz bazı yarı güvenli ilişkilerin sizde yarattığı yanıltıcı yalnızlık duygusundan kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Kartınız Yargı... Bugün devlet işleri ile özel işleriniz konusunda üs kurdunuz adeta. Olayların maddi boyutunu çok iyi gözden geçirerek uzlaşma sağlamaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Sanatla ilgilenenler bugün güzel eserler ortaya çıkarabilir. Sizi besleyen aşk ilişkileri bazen kalbinizi yaralıyor. Ancak başarılı eserlerinizi buna borçlusunuz. Ekonomik sıkıntılarınız bir süre daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Aşk ve sevgi ilişkilerinizde son derece akıcı zamanlar var. Aynı zamanda daha tutarlı paylaşımlar yaşamanız size sorumluluk duygusu taşımakta. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz her konuda pratik ve sonuca odaklı olacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirmek adına değişik uğraşlara yönelebilirsiniz. Farklı hobiler bu konuda yol gösterici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Patronunuzla yakında çok ciddi ilişkiler içine gireceksiniz ve size çok güvendiğini belirtecek. Dikkat edin iş arkadaşlarınız bu durumu kıskanabilir ve aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
İş çevrenizde yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. Önümüzdeki günlerde bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir. Etrafınızdaki bazı yararlı niyetlerin sizi de içine alması çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Maddi konularda aşırı dikkatlisiniz. Tutumlu olmak iyi de gerektiği yerde para harcamaktan kaçınmamalısınız. Bugünlerde yapmanız gereken harcamları yapmayarak kendinizi fazla zorluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed