İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Bazı duygusal patlamalara açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız, kazanan taraf olabilirsiniz. Hangi durum olursa olsun, söz konusu kişi, duygusal ilişki içinde olduğunuz kimse değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Önümüzdeki günlerde sizi güzel yakınlaşmalar bekliyor. Bu ilişkiler, zihninizdeki tüm yorgunlukları atabilir. Hayatınıza girmeye hazır yeniliklere karşı tutucu davranışlardan kurtulmalısınız. Yakın bir dostunuzun birtakım ilişkileriyle ilgili olumsuz tepkiler içindesiniz. Bu konuda sadece endişelerinizi belirtmeniz daha dostça olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Finansal konularda oldukça tedbirli ve kararlı olmalısınız. Ani yeniliklere karşı dikkatli olmalısınız. Romatizmal rahatsızlıklarla başınız derde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Kendinizi halsiz hissederseniz mutlaka biraz mola vermeye çalışın. İşler siz isteseniz de bugün arzuladığınız hızda ilerlemeyebilir. İtekleyerek daha fazla yürümeyecekse biraz sabır, günü daha az stresli bir hale getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Pek çok uğraşınız olmasına rağmen özel hayatınıza ilişkin konulara yer vermeye başladınız. Sizi sorumluluğunuzda ilerlemekte olan yerleşimle ilgili konularda hızlı bir süreç olacaktır. Bir yandan da eldeki kaynakların temkinli bir şekilde kullanmak amacınız. Eve yeni bir düzen sağlamak, onarım bakım işlerini organize etmekle ilgili bir sıkıntınız olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2019)
İşbirliği yapacağınız insanları daha dikkatli seçmelisiniz. Bugünlerde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Ödemelerinizi aklınızdan çıkarmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2019)
Bugün insanlarla iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Kendinize bazı yeni ortaklık ve dostluklar edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed