İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Belli talep ve isteklerini yerine getirseniz bile, bazı kişileri yatıştırmakta zorlanabilirsiniz. Tatmin olmadığınız şeylere daha farklı açılardan yaklaşmalısınız, yeni bir yapılandırma gerekiyor olabilir. İlk önce nelerin halledilmesi veya bitirilmesi gerektiği konusunu dikkate almalısınız. Boş konuşmalar sonuç alınmasını veya yardım bekleyen kişilerin mutlu olmasını sağlamayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2021)
Olumlu etkiler altında kalacağınız ve enerjik, hareketli bir gün geçirmeniz söz konusu. İçinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu göz ardı etmemelisiniz. Yapmayı planladığınız yenilikler için uygun fırsatlar yakalamanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Kartınız Su... Beklentileriniz bugünlerde aksi gibi gidiyor olsa da zaman içersinde hayatınızda büyük bir temizlik olacağa benziyor. Yalnızlık sizde değişim yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Partneriniz düşünce ve duygularınızıntam olgunlaşmış olduğundan emindeğil. Kararlı ve güvenli olduğunuzuona kanıtlayın. İşinizde yaşadığınızsıkıntıların üstesinden gelebilecek gücünüz var.Yeter ki, olaylar karşısında mantıklı davranın.Bugün alacağınız para yüreğinizi ferahlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Artık iş hayatına dair önemli bir sürece ilerlediniz. Şansın sizden yana olduğu bu dönem beklentilerinizde abartıdan kaçınmanız lazım. Eldeki işlerin organize edilmesi yönünde yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda üstlerle ilişkiler açısından zor bir gün. Eve ait konularda ise daha tutarlı ve dengeli olmanız gerekecek. Sorumluluklar sizi dağıtmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2021)
Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman yeterli fakat sabırlı olmalısınız ki bu sizde zor bir durum. İşlerinize hakimsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2021)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2021)
Yeni bir işe başlamak suretiyle maaşınızın yükselmesini bekliyorsunuz ve bu size rahatlık sağlamış. Çıkacağınız tatilde korktuğunuz kadar çok para harcamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2021)
Çevrenizde çok güvendiğiniz , her sırrınızı açtığınız bir arkadaşınız sizin bazı sırlarınızı başkalarına taşıyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde mesafeli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed