İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Finansal konularla ilgili yakın çevrenizden akıl alırken kişilerin sizleri yanlış yönlendirmesine karşı dikkatli olunuz. Zira ani vereceğiniz bazı kararlar sonradan sizi zor durumda bırakabilir. Bugün finansal anlamda yeni bir atılıma girişmeden önce ayrıntıları tekrar düşünmenizde fayda vardır. Aklınızdaki düşünceleri ileri bir zamana ertelemek sizin için daha iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kartınız Yıldız... Bugünlerde Satürn'ün uzun süredir üzerinizde baskı yapması içinizde sıkıntılara sebep oluyordu. Artık bu bulutlar dağıldı ve önünüz aydınlık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Güven duygunuzu sarsabilecek kişilere karşı dikkatli olmaya çalışın. Ancak bu demek değil ki kendinizi izole edin ve dış etkenlerden bu şekilde korunun. Biraz daha temkinli olun yeter. Emeklerinizi göstermekten çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili olarak sabah saatleri enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız. süreden beri ihtiyaç duyduğunuz bir girişim için gereken gücü bugün bulacaksınız ve yeni girişimler için uygun etkiler altında olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili çeşitli kaygılar yaşayabilirsiniz. Özellikle bazı gelişmeler karşısında zorlanacaksınız ve öğleden sonraki saatlerde girişimlerde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Özel hayatınızdaki sorunlarınızın çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi çok iyi dengelemelisiniz. Duygularınızı denetim altına alarak, kararlı davranmaya çalışın. İş yerinde karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Karışıklıklardan etkilenmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bugün para konusunda alacağınız bir haber sizi çok üzebilir. Soğukkanlı davranmaya çalışın ve olayı çözümleme yoluna gidin. Mantığınıza ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Akraba ilişkilerinde kendini karar noktası gibi gören bir yakınınızla sürdürdüğünüz çelişkide, yeni yöntemler geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed