İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Bugün bir olay sizi tamamen içine alacak. Sonucunun istediğiniz gibi olması vereceğiniz kararlara bağlı. Etkilerden uzak ve sağlıklı seçim yaptığınıza inandığınız an kararınızı verebilirsiniz. Hatta bu konuda son kez bir dosta danışmanızda fayda var. Bunun ardından da akşam dostlarınız veya arkadaşlarınız size sürpriz yapabilirler. Ayrıca kendinize daha uzun zaman ayırabilme fırsatını yakalayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Oldukça iddialı ve başarılı bir grubun içine katılmamak için direniyorsunuz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu durumu kabullenmeye çalışmalısınız. Bir imkan gibi değerlendirip bu anlamda birtakım çıkar hesapları içine girmeniz çok doğal. Bugünlerde, kendinizi şanslı bulduğunuz konulara bütün enerjinizle odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Kartınız Alfa... Bugün Mars'ın gücünü üzerinizde hissedeceksiniz. Aşırı heyecanlı ve hareketlisiniz. Kıvrak zekanızla mükemmel işlere imza atıyorsunuz. Ama aşka dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Seyahate çıkmak için uygun bir gündesiniz. Böylece uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Akıcı ve keyifli zamanlar içindesiniz. Pek çok konuda kendinizi gösterme şansı yaratabileceksiniz. Yaratıcı alanda yeniliklere açık durmalı, çabalarınıza yoğunlaşmalısınız. Ancak bugün çocuklarla ilgili önemli sorumlulukların alınması gerekecek. Bu durum karşısında esnek olmalısınız. Yaşadığınız duygusal ilişkilerin elektrikli bir hale geleceği söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Kendinizi işlerinize tam anlamıyla veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız bazı problemler sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Kazancınız, tasarruf düşüncelerinizi havada bırakıyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bugünlerde bir satış işinden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendirecek, ama iz sürüp işi takip etmeniz gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2019)
Tepkimeci tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed