İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Bugünden itibaren 12 ay boyunca, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular ve yaratıcılık gerektiren işler açısından oldukça şanslı ve fırsatlara açık günlerde olacaksınız. Mevcut ilişkilerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilir, yeni aşklara yelken açabilir, çocuklarınızın hayatındaki olumlu gelişmelere sevinebilir veya yaratıcılık gerektiren işlerde açık zihin ve akla dolan ilham sayesinde güzel işler ortaya koyabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerini olumlu değerlendirebiliriz. Genel anlamda gergin etkileri olan bir günde olmamız, stres yaratabilecek olayları, meydan okumaları, ufak tefek kazaları, sakarlıkları, tartışmaları ya da saldırgan tutumları akla getiriyor. Kelimeleri dikkatli kullanmak, tembellik veya ihmal türünde davranışlarının sonuçlarını hesaplamak gereken bir gün. Ancak, günün önemli olayı ise, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl süreyle bu burçta kalacak olan şans, bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter’in burç değiştirmesi olacak. Jüpiter bugünden itibaren bir yıl boyunca Terazi burçlarını koruma altına alıyor ve hayatlarına türlü şansları, fırsatları, aşkları ya da işleri taşıyor. 12 Yıl sonra Terazi burcuna şans getirmeye gelen Jüpiter, sihirli değneğini her burca farklı alanlarda değdiriyor ve o alanda mutluluk vaat ediyor. Peki Jüpiter size hangi şansları vaat ediyor? İşte bugünkü yorumunuz bunu içeriyordu. Hoşlandığınızı umarım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir. Yakın dostlarınızla eğlenebilir onlarla uzun süreden beri yapmadığınız şeyleri yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
AŞK: Mutluluk insanın eline öylekolay geçmez. Geçtiğinde dekıymetini bilmek gerekir. Siznegatifliğinizle hiçbirmutluluğunuzun kıymetinibilmiyorsunuz. Böyle gidersedepresyona girebilirsiniz.PARA: Finansal açıdan bugün aklınız çok hızlıçalışıyor. Yeni yatırımlarda bulunmanız olası. Aşkhayatınızdan daha şanslısınız iş hayatınızda.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili aşırıya kaçandavranışlar sizi zora sokabilir. Yavaşlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Bugün sosyal ortamları tercih edeceksiniz. Hırslı ve başarılı kişilerle görüşmek sizin için önemli motivasyon aracı oluyor. Yakın dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir. İlginç bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kendinizi geliştirebileceğiniz gelecek vaat eden projeler içinde yer alabilirsiniz. Rekabet ve mücadele vermeniz gereken durumlar olabilir. Ancak akıllı davranırsanız, işten yana destek bulmanız mümkün gözüküyor. Önemli işlerinizi ertelemeden halletmeye bakın. Çünkü gizli rakipleriniz pek boş duracağa benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed