İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Kendi kendinizi kandırarak belli konuları cazip hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz, değip değmediğini doğru hesaplamalısınız. Belirsizlikler nedeniyle ani tepkiler vermekten kaçının. İş de karşı karşıya olduğunuz olayları tam olarak anlamakta veya yorumlamakta zorlanabilirsiniz. Dedikodular doğru seçimler yapmanızı engelleyebilir. Gerçeklere veya ilk elden bilgilere ağırlık verilmesi gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Özgüvenle duruşunuz ve parıldayan gülümsemenize hayran insanlar var. Sizin gibi olmak istiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Bugün sukunet içinde ve alttan alan tavırlar size itibar kazandıracak. Bugün her lafa bir karşılık vermek zorunda hissetmeyin kendinizi. Bazı lafları da duymazdan gelip anlayışla karşılayabilirsiniz kendi huzurunuz açısından.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2019)
İş hayatınızda başlayan belirsizlik karşısında akılcı olmalısınız. İşlerinizi biran önce tamamlamak, aldığınız sorumlulukları yerine getirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Size destek sağlayacak ve kendinizi gösterme fırsatı verecek olanaklarla iyimserlik kazanabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde hayatınız ve sosyal ilişkileriniz canlılık kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Son günlerde gösterdiğiniz performansın amaçlı olduğu yönünde düşünceler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir para haberiniz olacak. Dostlarınıza karşı çok gönlü zengin davranıyorsunuz. Konuk ağırlamalarınızda büyük masraflarınız oluyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ekim 2019)
Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor. Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed