İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Bugün duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Hiç aklınıza gelmeyecek olan kimselerin çevrenizde dolandıklarını ve açıkça yeşil ışık yaktıklarını görmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki krediniz sonsuz değil. Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan, ama verimli düşünceler zihninizi işgal edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
AŞK: Sizin için yaşanmışlıklar vetecrübeler çok önemli. Bugünadeta biriktirdikleriniziharcıyorsunuz karar verirken. Vebilgi haznenizde partnerinizlealakalı çok fazla güzel bir şeylerhatırlamıyorsunuz.PARA: Bugünlerde maaşınızı geç alma sıkıntısı ilekarşılaşabilirsiniz. Ama elbet alacaksınız. Buyüzden asla iş yerinizde sıkıntı çıkarmamalısınız.SAĞLIK: Baş dönmesi probleminiz var. Stresli birhayatınız olduğu için bunları yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Çevrenizde oluşan şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Zekânız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. İşinizle ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler sizi farklı kılıyor. Keyfiniz yerine geliyor. Aşk hayatınızdaki mutlu beraberliğiniz olumlu bir sonuca doğru ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Dikkatli hareket ettiğinizde kişisel kazançlarınızı artırma şansınız var. Son dönemde yaşadığınız engellere rağmen yeterince girişim yaptınız. Gelirlerinizi, var olan bütçenizi sağlam kılmak adına yeni adımlar atıyorsunuz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz, aileden gelebilecek destekler de yaşanabilir. Zira toprağa ait bir yatırım süreci başlatmak için olumlu bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2019)
İş yaşamınızda istikrarlı bir şekilde çalışabileceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki işleri tamamlamak için uğraşacaksınız. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Problemli bir para meseleniz yakında çözüme kavuşacak. Harcamaları daha da azaltmalısınız. Sıkıntı çektiğiniz nedenleri, kaçınılmaz ihtiyaçların bedeli olarak tanımlamanız sizi zora sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed