İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olabilir. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Geçmiş hatalarınızla yüzleştikçe durgunlaşıyorsunuz. Bu günlerdeki durgunluğunuz da biraz bundan. Sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenizde yer alabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Erime... Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek. Bugünkü kartınız her alanda size birilerinin bağlı olduğunu gösteriyor.İş hayatında olgunlaşmamış kişilerle uğraşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aile büyüklerinizden biriyle tartışabilirsiniz. Buduru canınızı sıkabilir. Her ne olursa olsun onlara karşı saygılı olmanız gerektiğini unutmayın. Sakin olun. Mantıklı hareket edin. Aşk hayatınız bugün renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Finans ve ortak hesap konularıyla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Gün içinde maddi sorumluluklarınız konusu gündeminizin en üst sırasında yer alacak. Yatırımlarınızla ilgili dönüşüm gerekliliği ortaya çıkabilir. Endişeye kapılmayın. Başarılı olmak için mücadeleci olmanız gerekiyor. Akılcı yaklaşımlarınızla çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Harcamalara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yönelim, ilişkilerde de düzenlemeler yapacak. Gündemden çıkmayan bir para konusu, daha çok insanla, ama daha düzeyli devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed