İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Kafanızdaki önemli fikirlerinizi veya hayallerinizi gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz. Çabuk pes etmemeli veya olumsuz düşünmemelisiniz. Bazı ilişkilerinizde anlaşmazlıkları giderebilmek ya da istediğinizi alabilmek için, her zamanki sempatikliğiniz ve yılanı deliğinden çıkartan güzel sözleriniz yeterli olmayabilir. Bir süredir zorlandığınız alanlar varsa, bu sefer olayları daha dikkatli ele alıp, sakin düşünerek önceliklerinizi gözde geçirmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi mistizim ve yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Kendinizle barışık bir gün yaşayacaksınız. En büyük hoşgörü ve anlayışı sizin hak ettiğinize inanıp hayata olumlu taraflarından bakabileceksiniz. Olumlu olan tüm erdemlerinizin farkına varmanız gerçekten güzel ama bu noktada kibir riski başlıyor. Ölçüyü fazla kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Günlük temponuz ve iş ortamındaki önemli konular ön planda görünüyor. Artık daha organize olmanızın tam sırası. Zaman alan uğraşların yanında, hizmet etmeniz gereken konuları ele almalısınız. Çalışma biçiminizdeki değişiklikler size yenilik yapma imkanı getirecektir. Ayrıca elinizdeki maddi kaynaklar konusunda akılcı kararlarınız dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor. Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde de sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri bir kulağınızdan girip ötekinden çıkıyor gibi. Sadece yaşadığınız günden sorumluymuşsunuz gibi davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Karşılaştığınız sorunlardan bazılarını üstünkörü elden geçirip gerisini Tanrı ya havale ediyorsunuz. Çözüp hallettiğinizi sandığınız böyle bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed