İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Çekingenlik sizi bu gün bir hayli zorlayacak, sıkıntı ve gerginlik çekebilirsiniz.Gereksiz harcamalardan kaçının. Tutumluluk bazen bir ikizler için bile gereklidir, ne kadar dahi olursanız olun, değil mi? Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Kartınız alfa... Bugün yenibaşlangıçlar mümkün. Bazıkonularda arzularınız bir hayli taşkınsu gibi, kabınıza sığamıyorsunuz.Enerjinizi doğru yerde harcamalısınız adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bazı insanların çıkar ilişkileri için kendinizi ortaya koymayın. Zaten bunu yapsanız dahi kısa zamanda unutulacaktır. İş görüşmelerinizden iyi haberler gelecek. Mutlu beraberliğinizi anlamsız dedikodularla yıkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Maddi ve manevi açıdan sizi zorlayan bir gün olabilir. Zaten uzun süredir başkaları ile olan paylaşımlarınız sizi zorlamakta idi. Şimdi dışsal koşulların size taşıdığı etkileri aşma çabanız var. Belki de miras ya da sigorta tarzı işlemlerinizi yeniden düzenlemek durumundasınız. Elinizdeki kaynakları bu alanda kullanarak riski en aza indirme şansınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bugün Koç burcu insanı için oldukça verimli geçebilir. Zihin gücünüzü işlek bir şekilde kullanabilecek, yeniliklere uyum sağlayacak, ani kararların başarıyla üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Duygularınız olumlu ve kendinizi duygusal açıdan iyi hissediyorsunuz. Günü bir çok açıdan olumlu olarak değerlendirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed