İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Duygusal karmaşa veya karışıklıklar yaşamsal gerçeklikleri gölgeleyebilir. Dürüstlük ilişkilerinizde önem kazanıyor. Birlikte çalıştığınız veya yaşadığınız bir kişiyle problem yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız dolu dolu, ama bir o kadar da sorunlar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor. Bu yüzden sizi itici bulanlar var. Ama sizi yakından tanıyanlar ne kadar dost canlısı olduğunu biliyorlar. Bugün sizinle ilgili bir konuşmaya tanık olabilirsiniz. Sizin kendinizi savunmanıza gerek kalmayacak, sizi savunanlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Kariyer hayatınızda ani bir değişim yaşacaksınız. Bu değişim size zarar verebilir. Dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Çok çalışıp kendinizi heba ederek kurduğunuz kariyer hayalleri, hayal olmaktan çıkacak. Azminizin karşılığı olarak ilk planda bir miktar para geliyor. Bu parayla yapmanız gereken en son şey risk almak ya da şans oyunları oynamak. Ortam uygun olsa da acele karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Artık daha fazla keyif ve dinlence arayışı içindesiniz. Kendinize değişik uğraşlar yaratırken hayatın güzel yanlarına yöneliyorsunuz. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıklar farklı paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Kişisel açıdan yeni adımlar attığınız bu dönem kendinizi ifade edebileceğiniz çalışmalarda başarı getirecektir. Aşka çok daha yakınsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2019)
İş hayatınızda ilişkin bazı sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız iş başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen, çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa, bunu biriyle paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed