İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar biraz baskıcı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı.Bir iki gün içinde bir özleminizi giderecek, ayrılıkların dostluktaki yapıcı etkisini derinden hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Çevrenizdeki insanlara samimi davranmıyorsunuz. Son günlerde yalan söylemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sıra dışı bir gün yaşayabilirsiniz. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde isteklerinizi hayata geçirmek için mücadele ediyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükselterek kendinizi yeniden yapılandırmalısınız. Çıkacağınız iş seyahati ufkunuzu genişletecek. Romantizm rüzgarları sizden yana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni bir döneme girerken keyfiniz yerinde görünüyor. Yakın beraberliklerden ve getireceği parasal desteklerden yana şanslı bir dönemdesiniz. Beklediğiniz anlaşmaların sonuçları yanında ortaklaşa bir konuda akıcı sonuçlar alınabilir. Evde başlayan hareketlilik, yerleşimle ilgili sorunlar karşısında daha planlı ilerlemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın çevrenizle biraz daha ilgili olmanızda yarar var. Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed