İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Yeni bir arkadaşlık için olumlu gelişmeler olabileceği gibi süregelen bir ilişki içindeyseniz, birlikte olduğunuz kimse hakkında bazı şeyler de öğrenebilirsiniz. Para ve iş konularındaysa son derece şanslı olduğunuzu söylemek mümkün. Bugün ayrıca, sizi bir süreden beri sıkan bir konudan kurtulmanız da olasıdır. Sevdiğiniz insanların sizi aramaları ve hoşunuza giden şeyler yapmaları mümkündür. İşlerinizin yoğunluğu yüzünden sevdiğiniz bir insanın önemli bir gününü unutmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2019)
Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Tek başınıza üstlenmekten çok çekindiğiniz bir sorumluluk karşısında harikalar yaratıyorsunuz. Sevecenlikle yaklaştığınız bu ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Çevrenizdeki insanlara samimi davranmıyorsunuz. Son günlerde yalan söylemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Çok çalışıp kendinizi heba ederek kurduğunuz kariyer hayalleri, hayal olmaktan çıkacak. Azminizin karşılığı olarak ilk planda bir miktar para geliyor. Bu parayla yapmanız gereken en son şey risk almak ya da şans oyunları oynamak. Ortam uygun olsa da acele karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Sosyal işler açısından hareketli ve canlı bir gün. Yeni sorumluluklar yanında başkalarına destek olacağınız aktiviteler üzerinde duracaksınız. Planlarınızı ilerletmek açısından uygun şartlar var. Yine bu dönem işe ait hedefleriniz ve getirdiği sorumluluklar ön planda görünüyor. Etkinliğinizi ortaya koyun. Yeni dostluklar ve sosyal ilişkiler size umut veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bugün bazı olumsuz gelişmeler üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
İlişkiniz üzerinde biraz düşünmeli ve yanlışlardan ders almalısınız. Aşkınızla ilgili ciddi kararlar vermek için olumlu bir dönem. Yaptığınız işler beğeniliyor ve işlerinizi faydalı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkartırsanız işinizde mükemmel başarılar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2019)
Çözümsüz para tartışmalarınız var. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2019)
Birtakım konularda kendinizi engelliyorsunuz. Önceden belirlemeye çalıştığınız sonuçları alabilmeniz, çok belirgin bir biçimde iradenizi ortaya koyabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed