İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün duygusal anlamda oldukça hassas bir gün geneli diyebiliriz. Uzun süredir yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alabileceğiniz eşiniz veya partnerinizden özel ilgiler görebileceğiniz çok güzel bir gün. Sizler her ne kadar yaptığım görülmüyor veya değerim anlaşılmıyor diye düşünseniz de emin olun durum karşı taraftan hiç de böyle değildir. Bu sadece kendi kafanızda oluşturduğunuz bir önyargıdır. Bekar olan ikizler içinse hiç ummadıkları bir ortamda tanıştıkları kişi ile aralarında özel bir bağ oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Uzun vadede başarılı olabileceğiniz konularda son derece başarılı adımlar atabilirsiniz. Önemli sorunlarınızı arkadaşlarınızla çözümleyebilirsiniz. Bu tür birlikteliklerde umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir. Hiç gereği yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Sevdiğiniz kişi size bugünayrı bir özen gösterecek.Bunukarşılıksızbırakmamalısınız.İşyerindealtındankalkamayacağınızzorişleregirmemelisiniz.or.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Eskilere takılıp kalmayın. Eğer geçmişte yaşanmış bir sıkıntınız ya da size göre iflah olmaz bir derdiniz varsa, sürekli hatırlayıp dertlenmek size kazanç sağlamaz. Muhatabı kimse onunla bir araya gelip halletmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün kendinizi daha zinde ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Değişiklik isteğiniz kuvvetlenecek. İhmal ettiğiniz kişisel konuları tekrar ele alacaksınız. Terk etmeyi düşündüğünüz bazı sağlıksız alışkanlıklarınız açısından size kolaylık sağlayacak enerjiler var. Bu durumu iyi değerlendirin. Ertelemek moraliniz ve sağlığınız açısından iyi olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor, ama sorun yaşamayacaksınız.Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugünlerde biraz kendinize yönelme isteğinizde doğru zamanlamalar yapmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed