İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Enerjinizi ve çekiciliğinizi sizin için en önemli konularda kullanmalısınız. Girişimci olmanız ciddi ilerleme sağlamanıza yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Çevrenizdekilerin düşüncelerine önem veriyorsunuz. Toplumda saygın bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunu başarmışsınız. İnsanların sizi ciddiye alması hoşunuza gidiyor. Bugün bir arkadaş toplantısında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yalnız bu toplantıda söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan kaçabilir ve sonradan çok pişman olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
AŞK: Aşk hayatınızı kontrolaltında tutamadığınızı bilmek siziüzüyor. Partneriniz karşısındaüstünlük kurmak istediğiniz açıkancak onun da fikirleri olduğunukeşfetmeniz gerekiyor.PARA: İşlevsel açıdan bugünoldukça hızlısınız ancak dalgınlığınız sizi eleveriyor. Ajanda tutma alışkanlığı edinmelisiniz.SAĞLIK: Bugünlerde güçsüz düşmeniz olası. Aniiştah kaybıyla gelen hızlı kilo kaybetme nedeniyletansiyon düşmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Farklı sanat kollarında başarılı olma eğiliminiz nedeniyle bu konuda eğitim alma sürecine girmeniz mümkün. Bir dost ortamında tanışacağınız karşı cinsten birine olan hislerinizi açık bir şekilde ifade etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Eldeki işlere ve detaylı konuların getirdiği ince ayrıntılara dikkat edilmeli. Uzun süredir ihmal edilen, araştırma gerektiren konular ise yoğunlaşıyor. Artık işte ve çalışma koşullarında daha fazla sorumluluk alınması gereken bir süreç. İlerleyen günlerde çalışma arkadaşlarınızın yaratacağı sorunlar da dikkat çekecek. Uzunca bir dönem efor gerektiren işler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2021)
İş yaşamınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz ve planlarınızda değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Ufak bazı aksilikler yaşayabilirsiniz ancak genel olarak olumlu adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Parasal konularda başkalarının yardımına ihtiyaç duyacağınız bir gün geçireceksiniz. Bugün yatırım yapmak ya da paranızı daha akıllıca kullanmak yönünde fikirleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Bugün kendinizi aşırı yormaktan ve stres oluşturucu aktivitelerden uzak durmalısınız. Ailenizi ihmal etmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed