İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İş ortamınızda geçmişte yaptığınız bazı hatalarla yeniden yüzleşmek zorunda kalabilir hatta bunlar yüzünden hesap vermek durumunda kalabilirsiniz. Hatalar elbette ki biz insanlar için olmazsa olmazlardandır fakat aynı zamanda ders almamız için bize gösterilen dikkat noktalarıdır. Bu gibi stres durumlarını tekrar yaşamamak için geçmişten ders alıp gelecek sınavımızı en yüksek puanla geçmeliyiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Daha önceden kendinizi hazırlamadığınız tutkulu bir ilişkiye çekilmek üzeresiniz. Bu durumun sizde ya-ratacağı dönüşümler sancılı olabilir. Kabul edin ki bazı güçlüklere göğüs germeniz gerekebilir. Ama bugün zorluklara odaklanmaktansa uyumun tadını çıkarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Ruhsal anlamda kendinizi rahat hissediyorsunuz. Bulunduğunuz sohbetlerde de bu açıdan sizi doyuracak konular açılabilir. Ayrıca ruhsal anlamda size rehberlik yapabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Bugünkü farklı havanız yakınlarınız tarafından da farkedilecek. İlginizi çeken konulardaki kurslara ve seminerlere katılarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İş sahibi olmayan Koçlar için de yeni başlangıçlar kapıda. Karar verme sürecindesiniz. İş sahibi olanlar yeni bir gelişmenin heyecanını yaşıyorlar. Bu gelişme son derece olumlu sonuçlar doğuracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bugün enerjinizi doğru olarak kullanmanız sizin için önemli olacaktır ve öncelikli alanlarınızı iyi belirlemelisiniz. Öğleden sonraki saatlerde acele kararlar vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed