İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Eksikliği ya da yanlışlığı göz önünde bulundurulmaksızın bugün herkes kendi fikir ve inançlarının doğruluğu konusunda ısrarcı olabilir. Durumu iyice kızdırmanın bir faydası olmayacağından kontrollü olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu anlamda bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir. Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelimlere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Aşk yaşamınızda bir hayli mutlu bir gündesiniz. Taşları yavaş yavaş yerine oturtmaya başladınız. Olumsuzlukları bir kenara bırakmış, gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Ancak partnerinizin ailesi sizinle aynı fikirde olmayabilir. Onları ikna etmek artık sizin elinizde...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
İşe güce dalıp diğer pek çok şeyi ihmal edebileceğiniz bir gün. Ancak tavrınız ve yaklaşımınızın mesleki kapasitenizi doğru yansıtması önemli. O nedenle kelimelerinizi seçerek kullanın. Aceleye getirilen işler başarı getirmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Gününüz hem iş hem de sosyal açıdan hareketli geçecek. Ancak gün içinde fikir alışverişlerinin aniden tartışmalara dönme olasılığı bulunuyor. Sponsor görüşmelerinizde dikkatli olun. Öte yandan dernek ve vakıf çalışmalarınız açısından olumlu bir atmosfer içindesiniz. Yeni bağlantılar ve ilginç projeler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Tatil dönüşü henüz çözüme ulaştıramadığınız birtakım işleriniz için endişe etmeyin. Sorunları büyütmeyin ve amirinizle ya da iş arkadaşlarınızla olayları çözümleme yoluna gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Çok istediğiniz bir şeyi satın almaya kalkışmanız, bazı sıkıntılara yol açabilir. Bugün yine harcama yapmakla yapmamak arasında bocalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Sosyal ilişkilerinizde dikkatinizden kaçan önemli şeyler var. Yabancısı olduğunuz yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı çok ilgili yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed