İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün yaşadığınız sıkıntılı olaylara karşı sizden gelen pozitif dokunuşlar harika etkiler bırakacaktır. Sorunların çözümü konusundaki ustalığınız burada da kendini gösterecektir. Gerek çalışma hayatınızda gerekse yakın arkadaşlar çevrenizden birilerinin hayatı ile ilgili çok ilginç bilgiler duyabilir ve duyduklarınıza bu anlamda şaşırabilirsiniz. Bu konuda özellikle yorum yapmaktan kaçınmalı ve duyduklarınızı gayet olağan karşılamalısınız. Aksi takdirde söyleyecekleriniz dedikodu kapsamında anlaşılabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Aşk hayatınıza kendinizi adapte edemiyorsunuz ve partnerinizle uyum sağlayamıyorsunuz. O sizden ilgi beklerken siz başka şeylerle ilgilisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
İkili ilişkilerinizde beklediğiniz desteği almakta zorlanabilirsiniz. Planlarınızı başkalarının özverileri üzerine inşa ederseniz bugün bekleneni vermekten vazgeçebilirler. İnisiyatifi ele almanız ve hızlı karar vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Artık Ay burcunuzda ve size pek çok konuda destek veriyor. Son derece akıcı etkiler ve hareketli koşullar ile baş başa olacaksınız. Kendinizi her açıdan yenilemek, yaratıcı enerjinizle olaylara hakim olmak isteyeceksiniz. Kişisel konularda yeni başlangıçlar yaptığınız bu dönem dışadönüksünüz. Zira entelektüel konuları içine alan girişimler öncelikli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Para istemek kadar para vermek de zor sizin için. Bu zorluğunuzu bilmenize rağmen, sürekli sizden borç isteyen bir arkadaşınız artık canınızı sıkar oldu. Bu kez onu reddetmeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün muhtemelen telefonla yapacağınız bir görüşmede çok atak bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Güvensiz bir imaj, bugünlerde size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed