İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Arkadaşlarınızla aranızda geçen eski bir sorun bugün tekrar önünüze gelebilir. Bazı şeylerin geçmişte kalma fikrine kendinizi alıştırırsanız iyi ederseniz. Sadece konuşmuş olmak için konuşan insanlara karşı çok fazla itibar etmemeniz sizin sonradan o insanlardan gelecek zararlara karşı korunmanız da önemli bir rol oynayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Dostlarınız üzerinde büyük krediniz var. Bazı olumsuz davranışlarla bunu tüketiyorsunuz. Kendinize eskiden beri bağladığınız büyük umutlar hedefine bir türlü ulaşmıyor, umudu yitirmek üzeresiniz. Yakın bir dostunuzla yaptığınız küçük bir iş ortaklığında uğradığınız zarar, çevrenizde arkadaşınızın size ihaneti olarak yorumlanıyor. Siz bu yoruma asla katılmayacak gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
AŞK: İlişkinizde ciddiyete çokönem veriyorsunuz. Bugün evliolmayan İkizler üyeleripartnerlerine ilişkilerini bir adımileriye taşımayı teklif edebilirler.Sizden vazgeçmek imkansız.Elbette cevapları olumlu olacak.PARA: Duygularınız sizi yarı yolda bırakabilir. İşyerinizde problem yaşadığınız birisi ile barışmayıçok isteyecek ama huzursuzluk hissedeceksiniz.SAĞLIK: Kendinizi böylesine yerseniz sağlığınızıkorumanız güç olur unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Evinize ait hissetmiyor olabilirsiniz bugünlerde kendinizi. Değişiklik ihtiyacı var ancak tam olarak ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu sizi mutlu edecek. Sadece para kısmı sizi ilgilendiriyor-sa borç almayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunmaya elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Maddi konularda oldukça hesaplı hareket edeceğiniz ve uzun vadeli düşüneceğiniz bir gündesiniz. Bugün gereksiz masraflardan kaçınacaksınız ve harcamalarınızda temkinli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2018)
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed