İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugün duygusal anlamda oldukça hassas bir gün geneli diyebiliriz. Uzun süredir yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alabileceğiniz eşiniz veya partnerinizden özel ilgiler görebileceğiniz çok güzel bir gün. Sizler her ne kadar yaptığım görülmüyor veya değerim anlaşılmıyor diye düşünseniz de emin olun durum karşı taraftan hiç de böyle değildir. Bu sadece kendi kafanızda oluşturduğunuz bir önyargıdır. Bekar olan ikizler içinse hiç ummadıkları bir ortamda tanıştıkları kişi ile aralarında özel bir bağ oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz. Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Kartınız Asılmış Adam... Karşı cinse verdiğiniz mutsuzluğun farkında olsanız gerek. Havai bir gönlünüz var ama size aşık olan insanlar bu durumunuza hemen adapte olamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Sağlık sorunlarınız hem sizi hem de sevdiklerinizi üzüyor. İyi beslenme ve yüksek moral bağışıklık sisteminizi geliştirerek direncinizi arttırabilir. Sevdiğiniz insanı kırdığınızı hatırlayıp gönlünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Akışta kalarak kendinizi korumayı başardınız. Karşılıksız verebileceğiniz pek çok yeni konuya karşı daha duyarlı olacaksınız. Suçluluk duygusu yaratan geçmişten uzaklaşıyor, başkalarının beklentilerine yakın durmak için hevesli görünüyorsunuz. Bu günlerde hayatınıza giren yeni ilişkiler, uzaklarla ilgili konular size moral kaynağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugün çok sıradan bir işgünü geçireceksiniz fakat akşama doğru alacağınız bir haber ile tekrar canlanacaksınız. İşten geç biraz çıkmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Parasal açıdan olumlu bir gündesiniz. Bugün bazı lüzumlu harcamalarınızı yapacaksınız. Cebinizde sizin tahmin ettiğinizden daha fazla para olduğunu fark etmeniz sizi oldukça mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2020)
Bugün üzerinizde bir sıkıntı var ve net olamayacağınız için işinizle ilgili önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed