İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Sağlığınızla ilgili yapmış olduğunuz dikkatsizlikler veya yeteri kadar özen göstermediğiniz konular size istemediğiniz sonuçlar doğurabilir, ruhsal anlamda kendinizi tedirgin ve çaresiz hissedebilirsiniz. Bazı konuları da gereğinden fazla abartmanız bu stresin dozunu daha da arttırıp sizi tehdit edecek bir noktaya dahi varabilir. Bunu yaşamamak için sağlığınız olmadan hiç bir şey yapamayacağınızı bilmeli ve bugünden itibaren sağlıklı bir beslenme programı uygulamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Yorgunluğunuzun yanı sıra, yaşadığınız sorunlar da motivasyonunuzu etkiliyor ve bütün bunların sonucunda yakınlarınızla problemler yaşayabiliyorsunuz. Duygusal yaşamınız yeni birtakım davranışlarla şekle girebilir. Bununla ilgili belirtiler alıyorsunuz, ama biraz daha dikkat kesilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Uzun süredir kararlarınızı erteliyordunuz. Fakat bugün harekete geçmenin tam zamanı denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Yeni tanıştığınız biri size kederli anılarınızı unutturacak. Nedense herkese kuşkuyla bakıyorsunuz. Ancak bu kişi sizde hoş duygular uyandıracak ve yaşam enerjinizin yükselmesini sağlayacak. Çalışma temponuzda bir artış var. Bu da işlerinizin artık düzelmeye başladığının bir işaretidir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Artık hayatın güzel yanları sizi harekete geçirmekte. Biraz dinlenmek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyeceksiniz. Yaratıcı konulara, çocuklarla ilgili uğraşlara yönelebilirsiniz. Özellikle yaratıcı alanda değişim ve yenilik getiren fırsatlar olacaktır. Aşkta kendinizi oldukça mutlu hissedebilirsiniz. Ancak bu dönem düzen ve organizasyon gerektiren konular da dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Kendi başınıza yepyeni bir iş düşünüyorsunuz. Bu fikir, yakınlarınızdan pek beğenilmiyor. Çok çalışmanıza rağmen işler yolunda gitmiyor. Son günlerdeki bu durum sizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Parasal konularla daha fazla kazanç sağlayacak alanlarda olumlu değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bugün verimli alışverişler ve yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Özellikle iş bağlantılarınıza güveniyorsunuz ama hiçbir şeye gözünüzle görmeden inanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed