İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Herşeyden önce bugün oldukça neşeli ve şanslı olabilirsiniz. Eğer bir süredir canınızı sıkan ve kafanızı meşgul eden bazı ailevi huzursuzluklarınız varsa, bunları tatlı dil ve güler yüzle sonuca bağlayabilirsiniz. Maddi sorunlar için yeni çözümler bulabilir ve harcamalarınızı, kendi isteklerinizden kısıtlama yapmadan dengeleyebileceksiniz. Bugün ayrıca alış veriş yapmaya uygunsunuz. Hem eviniz, hem kendiniz için bazı şeyler almanız olasıdır. Bu arada çoktandır istediğiniz fakat almakta tereddüt ettiğiniz birşeyi de dayanamayıp alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Değişikliği seviyorsunuz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil. Ama bazı konularda da şaşkınlık yaratacak derecede statükocu olabiliyorsunuz. Uzun zaman önce tanışıp neredeyse unuttuğunuz bir kişi, bugünlerde yeniden hayatınıza girecek. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Dolunay evlilikler ve partnerlikler ile ilgili yaşam alanınızda gerçekleşecek. Problemleri çözüp yola pürüzsüz devam etme şansı yakalayabilirsiniz bu etkiler altındayken. Geçici sorunlar, daha iyi ilişkilere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Daha orijinal ve denenmemiş planlar yapıyorsunuz. Grup çalışmalarında ortak hareket edebileceğiniz konularla ilgileniyorsunuz. Sizden farklı düşünen arkadaşların fikirlerine açık durarak verimli işler çıkarabilirsiniz. Rekabet hissi ile davranmadıkça, yeni arkadaşlıklar size çok keyif verecektir. Gelecekle ilgili planlarınıza yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Yoğun etütler içine girebilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle özgün projelerin yükümlülüğünü üstlenebilirsiniz. Doğru zamanlamalar sizi doğru sonuçlara götürecek, övgüler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Taşınmanın eşiğinde olmanız sizi ürkütüyor. Ne kadar pahalı olduğunu eski deneyimlerinizden biliyorsunuz. Küçük bir para desteğine ihtiyacınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Geleceğe dönük yatırım planları yapabilirsiniz, artık geleceğiniz için bir şeyler yapmanın vakti geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed