İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Bugün, duygusal açıdan karmaşık ve bunalımlı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ancak bunlar çok fazla olumsuzluk getirmeyecek şeylerdir. Genel olarak sevimli bir yapıdasınız. İnsanlarla iyi geçinebilir ve her istediğinizi tatlılıkla yaptırabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz sizi önemli konumlara getirecek kadar iyidir. Enerjik yapıdasınız fakat bazı ailevi karışıklıklar ve aile ilişkilerindeki gerilimler de kaçınılmazdır. Elinize bol para geçebilir. Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür. Gerek iş, gerek duygusal hayatınızda yeniliklere açıksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber, bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin isteksizliği sorun olabilir. Bugün bazı anılar size fasılalı hüzünler yaşatacak. Geçmişle, orada size ait bir şeyleri unutmuşsunuz gibi bir ilişki içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Sıkıntılı bir dönemden çıktınız. Rahatlamanın verdiği hisle yanlış kararlar alabilirsiniz.Tedbiri bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Sevdiğiniz insanla evliliğe doğru ciddi kararlar alacağınız şu günlerde aranızda gelişen soğukluğa bir an önce çözüm bulmalısınız. İş hayatınızda bazı kişilerle aşadığınız sürtüşmeler veriminizi düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İş hayatına önem vermeniz gereken zamanlar başladı. Kendinizi toparlamalı kararlı ve istikrarlı biçimde ilerlemelisiniz. Zira dağınık etkiler altında olmanız söz konusu. Sorumlulukların arttığı bu dönem yaptıklarınızı yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Duygusal gerginliklerin artabileceği şartları dikkate almanız gerek. Ãœstlerle ilişkilerde esnek olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Kazanç durumunuz memnuniyet verici. Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Buna rağmen dikkatli ve planlı davranarak niyetinizi açık bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi başarıyla düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Masraflarınızı arttırabileceğiniz bu dönemde ayaklarınız yere sağlam basmanızda fayda var. Yinede parasal kaynaklarınızın arttığı söylenebilir. Hukuksal kazanımlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Daha açık olmanızda yarar var. Duyarlı olduğunuz konularda duyarsız tavırlar sergilemeniz anlamsız. Etrafınızda olup bitenler sizin için çok önemli, ama bunlara yeterince önem verdiğinizi göstermeniz iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed