İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Aşk hayatınızı, kariyerinizi veya sosyal yaşamınızla ilgili bir konuyu açıklığa kavuşturmanız gerekiyor ya da gerekebilir. Sezgilerinize güvenmeli ve düşünce ya da duygularınızı bastırmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Aile içinde önemli kararlar söz konusu. Bazı şeyleri belirleyip netliğe kavuşturma çabalarınız olabilir. Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz bazı koşullarda kaçırdığınız fırsatlar olabiliyor. Fikir ayrılığına düştüğünüz biriyle diyaloğunuz, bugünlerde fikir ayrılığı boyutundan daha yukarılara tırmanabilir. Koşullanmalara karşı dirençli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
AŞK: Ölçülü davranarak bir anönce sevdiğinize gelecekplanlarınız açıklamalısınız. Artıksabrı taşmaya başladı. Her alandauyumlu görünseniz de içindençıkamadığınız sorunlar var.İŞ: Bugün mali konularda sıkıntıçekmeye hazır olmalısınız. Yakın geçmişteyaptığınız bir takım hatalar bugün yansıyacak.Ama sizler çabuk toparlanmayı bilirsiniz. Borçalmak rahatlamanıza sebep olacak.SAĞLIK: Çok yorucu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Sadece işimi yaparım gerisi beni ilgilendirmez diyemezsiniz. O işi tek başınıza yapmıyorsunuz. Seviyeli ilişkileri yürütmekle de yükümlüsünüz. Siz yüzeysel oldukça daha paylaşımcı olmak için zorlanacaksınız. İyisi mi bu duru-mu kabullenin. Yeni para kaynakları yaratın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Bugün iletişim konularında patlama yaşayabilirsiniz. Sessiz veya yalnız geçireceğiniz bir dakikanız bile olmayabilir. Özellikle yakın yerlerdeki tanıdıklarınızı ziyaret etmek için uygun bir gündesiniz. Alacağınız haberler faydalı fikirler verebilir. Ayrıca kardeşlere dair konularda heyecan verici gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Şimdiye kadar düşünmediğiniz çok kadar paranızı düşünüyorsunuz ve birikim sahibi olmak istiyorsunuz. Bu konuda bugün bazı önemli ve yararlı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Özellikle soğuk havalardan kaynaklanan sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Şık giyinme uğruna sağlığınızı tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed