İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili gizlemiş olduğunuz bazı konulara dikkat edin. Ahlaki kurallar sizi yargılayan bir boyuta ulaşabilir. Her zaman doğru “TEK”tir. Bu bilinçle hareket edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2018)
İç dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Gün içinde duygularınızda inişler çıkışlar olabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber gününüzü hareketlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Kartınız Edebiyat... Almak istediğiniz topraktan bir malı almak için uygun dönemdesiniz, ayrıca yatırımda konusunda da şansınız oldukça yaver gidecek. Aşkta mutluluk var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Riskli olan şeyler, aşk oyunları, tehlikeli ve önünüzü görmekte zorlanacağınız hamleler, bu tarz sporlar ya da finansal girişimler size cazip gelecek. Ancak bu konulardaki risklerin gerçeğe dönüşme ihtimali de belirgin olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Bugün değerlendirmeniz gereken pek çok fırsat öne çıkıyor. Öncelikle yurt dışı bağlantılı konularınız ve yeni ilişkiler hayata bakışınızı değiştirecektir. Daha sağlam kararlar almaya bakmalı, kişisel gelişiminize uygun adımlar atmalısınız. Başkalarından iham alabileceğiniz değişik eğitim aktiviteleri entelektüel açıdan size zenginlik katacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Aşırı çalışmak iş motivasyonunuzu arttırsa da sağlığınızı fazla zorlamayın. Daha fazla başarılı olmak istiyorsunuz. En azından bunu üstlerinize ispatladığınızı fark ederek şimdilik biraz tempoyu düşürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Zararsız bulduğunuz harcamalara dikkat. Bunlara birileri tarafından teşvik ediliyorsunuz. Daha az parayla yaşama niyetinizin mutlaka desteklenmesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2018)
Tüm sorumluluklarını üstlendiğiniz yakınınızı kendi sorunlarıyla ara sıra da olsa baş başa bırakmanızda yarara olabilir. Tarzınız eleştiriyi hak ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed