İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Ne demek istediğinizi açıkça anlatabilirsiniz. Bu sefer, karşınızdaki kişiler sunduğunuz şeylere daha yakın durabilirler. Kendi işlerinize yoğunlaşıp, sadece kendi işlerinizle ilgili yorum yapmanız çevrenizdeki kişileri etkilemenizi sağlayabilir. Fikirleriniz, çözümleriniz ve gelecek planlarınız dinleyicilerinizi etkilemenizi sağlayabilir. İlişkileriniz canlanabilir, iş ve özel yaşamınızla ilgili bağlantılarınızı arttırmanız duygusal açıdan iyi hissetmenizi de sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Bazı olayları fazla kafanıza takıyorsunuz. Sizin düşündüğünüz kadar yoğun ve takılacak konular değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Bugünlerde sevdiğiniz insanın sizi anlamadığı yanılgısına düşebilirsiniz. Bir araya gelerek sorunlarınızı tartışmayı ertelemeyin, ona daha çok ilgi göstermeniz onu sevindirip yumuşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Hayatınıza kattığınız tecrübeler iş ve kariyer konusunda sizi desteklemekte. Kendinizi öne çıkaracağınız, yaratıcı etkilerle dikkat çekeceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Biraz dikkatli ilerlemeli, üstlerle ilişkilerden kaynaklanan belirsizliklere önlem almalısınız. Sorumlulukların bilincinde olduğunuz sürece olayları yönetecek manevralar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2020)
İş konularında biraz daha esnek olun. Başkalarıyla ilişkilerinizde anlaşmazlıkla suçlanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inancınız tam olsa da onları uygulamak için daha ağır hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2020)
Mesleki açıdan yaptığınız çalışmaları aksatmayın. Kısa sürede her şeyin yoluna gireceğine inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed